01 About

Про нас

Центр правової допомоги «Алло правник» забезпечує право доступу до правової допомоги, яка надається професійними адвокатами в інтерактивному режимі безпосереднього контакту по телефону або з використанням електронної пошти.

Правова допомога громадянам — це пакет правової допомоги особам, які стикаються з різними правовими проблемами в повсякденному житті, починаючи з питань, пов’язаних із сімейним правом, до питань роботи або питань, пов’язаних з укладенням важливого договору.

Правова допомога підприємцям — це пакет правової допомоги для мікро-, малих та середніх підприємств, які хочуть бути краще інформованими та піклуватися про власний добробут та користь компанії.

Послуги Алло Правник підтримуються власною спеціалізованою інформаційною системою — інноваційним інструментом, який підтримує інтерактивну модель обслуговування клієнтів. Ноу-хау, експертні знання, унікальна модель обслуговування та сервісна система, яка дозволяє реалізацію послуг для клієнтів простим та ефективним способом, а саме: негайний доступ до адвоката з 8:00 до 20:00 у робочі дні, які спілкуються з клієнтом простою і зрозумілою мовою, представляють можливі рішення та ідентифікують ризики та загрози за доступною ціною при збереженні найвищої якості послуг.

навіщо обирати нас

Тільки адвокати з багаторічним досвідом

У Центрі правової допомоги «АЛЛО ПРАВНИК» працюють тільки адвокати з багаторічним досвідом. Багато спеціалізацій та кваліфікований персонал з великим досвідом.

Сотні вирішених справ

Професійні адвокати

Багаторічний досвід