ПЕРЕДЗВОНИ: В РОБОЧІ ДНІ 8:00*20:00 (ВАРТІСТЬ З'ЄДНАННЯ ЗГІДНО З ТАРИФОМ ОПЕРАТОРА) +380 (44) 22 22 000
book

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алло правник» забезпечує право доступу до правової допомоги, яка надається професійними адвокатами в інтерактивному режимі безпосереднього контакту по телефону або з використанням електронної пошти.

Правова допомога громадянам — це пакет правової допомоги особам, які стикаються з різними правовими проблемами в повсякденному житті, починаючи з питань, пов’язаних із сімейним правом, до питань роботи або питань, пов’язаних з укладенням важливого договору.

Правова допомога підприємцям — це пакет правової допомоги для мікро-, малих та середніх підприємств, які хочуть бути краще інформованими та піклуватися про власний добробут та користь компанії.

"Послуги Алло Правник підтримуються власною спеціалізованою інформаційною системою — інноваційним інструментом, який підтримує інтерактивну модель обслуговування клієнтів. Ноу-хау, експертні знання, унікальна модель обслуговування та сервісна система, яка дозволяє реалізацію послуг для клієнтів простим та ефективним способом, а саме: негайний доступ до адвоката з 8:00 до 20:00 у робочі дні, які спілкуються з клієнтом простою і зрозумілою мовою, представляють можливі рішення та ідентифікують ризики та загрози за доступною ціною при збереженні найвищої якості послуг.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми запрошуємо Вас зв'язатися з нами:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алло правник»,
м. Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, офіс 520
office@alloprawnyk.com

Контактні дані
office@alloprawnyk.com
+380 (44) 364 70 85

Центр правової допомоги «АЛЛО ПРАВНИК»
+380 (44) 2222 000